08.04.2023 VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ ZDEŠOV – muži N

V sobotu 8.4.2023 vyrazila obě naše družstva dospělých na tradiční soutěž, které se koná v nedalekém Zdešově s názvem Velikonoční soutěž.

V letošním roce se na soutěž dostavilo celkem 34 družstev mužů a 7 družstev žen. Z důvodu, že se soutěž konala na dvě hadice B, tak se postavila na start družstva mužů i žen dohromady. První družstvo se na plato postavilo krátce po desáté hodině a konala na tradičním místě před kulturním domem ve Zdešově.

V mužské kategorii dosáhlo nejlepšího času družstvo SDH Český Rudolec, které dosáhlo času 14,98 (PP 14,93), druhé místo obsadilo družstvo SDH Markvarec s časem 15,33 (LP 14,91) a místo třetí obsadilo družstvo SDH Ledenice, které dosáhlo času 15,67 (LP 15,05).

Naše družstvo se na start postavilo jako dvacáté v pořadí. I na této soutěži jsme měli zapůjčenou mašinu od kluků z SDH Kamenice nad Lipou, za což moc děkujeme. Pro nás to byl stejně jako pro většinu družstev první soutěžní pokus. Po startu nastal první menší problém a to na koši, který se vlivem otřesů přetočil a skoro spadl. Druhý zádrhel jsme poznali až po výstřiku, ale chyba se stala již na základně. Bohužel špatně zapojený střed na cečkách znamenal menší sprchu přihlížejícím divákům a nedokončený pokus, z důvodu nesražení levého terče. Bohužel naše družstvo bylo tedy na prvních závodech soutěžní sezony 2023 neklasifikováno.

Složení:
Koš:
Petr Švadlena
Nabírání: Patrik Hanzal
Stroj: Adam Hamerník
Béčka: Tomáš Tonda Kasal
Rozdělovač: Petr Urban
Levý proud: Janů František 0️⃣
Pravý proud: Janů Pavel 1️⃣

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *