8. 6. 2014 SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ – ŽIROVNICKÝ SOPTÍK 2014

V neděli 8. 6. 2014 se u hasičské zbrojnice konala soutěž pro nejmenší hasiče s názvem Žirovnický Soptík 2014. Tato soutěž se konala již jako 2. ročník. Na soutěž přijela čtyři sbory dobrovolných hasičů, celkem tedy šest soutěžních družstev. Nejlépe si vedlo domácí družstvo starších, které dosáhlo času 24,37 a obsadilo 1. místo. Druhé místo obsadilo také domácí družstvo Žirovnice mladší s časem 26,40. Místo třetí obsadilo s časem 27,11 družstvo SDH Popelín mladší. Další umístění: 4. místo: SDH Popelín starší 28,98 5. místo: SDH Česká Olešná starší 41,90 6. místo: SDH Česká Olešná mladší 60,93 Tato soutěž je pořádána pro nejmenší hasiče. Pro tuto věkovou kategorii bohužel soutěže nejsou a na soutěžích mladých hasičů se zatím nevyrovnají starším vrstevníků. V minulém roce vznikl nápad a několik sborů se domluvilo a vznikla tato “liga” pro nejmenší. V co nejkratší době se Vám budeme snažit přinést fotografie z této soutěže.