30.8.2014 IX. ROČNÍK SOUTĚŽE MLADÝCH HASIČŮ “ŽIROVNICKÝ PODZIM”

Průběh soutěže bohužel i přes naší veškerou snahu nebyl takový jaký jsme si přáli. Předem se musíme omluvit všem vedoucím družstev a hlavně mladým hasičům, pro které tato soutěž musela být hrozně dlouhá. Bohužel zapůjčená časomíra od SDH Obrataň při zkoušení opravdu fungovala a splnila se slova, která nám řekla obsluha která zde měla s časomírou zůstat “Ať vám funguje aspoň každý druhý útok”. Vše se bohužel naplnilo, po prvním útoku soutěžního družstva a nastříkání terče vodou přestal terč na dráze 2 fungovat a všechny pokusy se tedy musely odběhnout pouze na jednu dráhu. Celá soutěž se tedy protáhla o více jak tři hodiny. Letošní IX. ročník nejlépe zvládlo soutěžní družstvo Horní Cerekev st, I., které ve druhém pokusu dosáhlo času 12,97 (LP 12,81). Druhé místo v kategorii starších obsadilo družstvo Horní Cerekev st. II. s časem 15,31 (PP 15,07) a místo třetí obsadilo družstvo Lipice st. A s časem 15,57 (LP 15,44). Naše družstvo soutěžilo v kategorii mladších a s krásným časem 29,49 obsadilo 9. místo. První místo v kategorii mladší obsadilo družstvo Horní Cerekev ml. s časem 15,67 (LP 15,26), místo druhé obsadilo družstvo Věžná ml. s časem 16,46 a místo třetí družstvo Hněvkovice ml. I. s časem 16,47. Fotogalerii z těchto závodů naleznete ZDE!