4.9.2009 PŘÍPRAVA A VÝLET V RÁMCI SOUTĚŽE PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN

Na první zářijový víkend byl pro náš tým mladých hasičů připraven výlet v rámci přípravy na Podzimní kolo hry Plamen. V pátek 4. 9. ve 4 hodiny jsme se všichni sešli na hasičské zbrojnici, kde jsme naskládali své batohy, spacáky, jídlo a pití do Avie a vyrazili směr Brtná. Na Brtnou jsme dorazili kolem páté hodiny. Nejdříve jsme se ubytovali, poté měli volnou zábavu. Někteří se byli projít po okolí, jiní zase hráli hry. K večeři jsme si opekli špekáčky. Večer se všichni kromě vedoucích sešli u kluků na pokoji, kde se hráli karty. V noci jsme měli naplánované hlídky, ale jelikož pršelo, tak jsme nešli nikam. O půl jedenácté chtě nechtě jsme museli jít spát. Druhý den, po snídani jsme si zopakovali značky, zdravovědu, práci s mapou, určování azimutů a vázání uzlů. Na oběd jsme jezdili do nedaleké Červené Řečice. Po obědě jsme se prošli a naplánovali trasu na večerní bojovku. Po návratu, byly připraveny tři stanoviště, kde děti zopakovali své znalosti ze sobotního dopoledne. Za to dostávali body. Pak všichni vyrazili na vodu. Vystřídali jsme se na šlapadle i na loďce. Krajina kolem byla krásná. Všem vyhládlo a tak se všichni přemístili do kuchyně, kde si každý udělal večeři. Po večeři se vyhlásil nejlepší tým. Jelikož si všichni vedli dobře, byli všichni po zásluze odměněni. Pak část z nás šla vyznačit trasu bojovky, ostatní byli u vody. V 9 hodin vyšla první dvojice. Asi kolem 10 hodiny, kdy jsme všichni dorazili v pořádku do chaty, někteří vyčerpaní jedinci usnuli, a my ostatní hráli karty. Bohužel se nám nepodařilo přemluvit vedoucí, tak jsme o půl jedné museli spát. Neděle už byla volnější. Po snídani jsme vyrazili na přehradní nádrž Trnávka. Po takové procházce nám vyhládlo, tak jsme kolem jedné vyrazili na oběd. Po obědě jsme si sbalili věci, uklidili chatu a vyrazili naposledy na vodu. Poté jsme udělali poslední společné fotky a vyrazili na cestu domu. Kolem šesté hodiny jsme vybalili věci z auta, rozloučili se a odešli domu. Všem se tento víkend moc líbil, a tak doufáme, že si ho příští rok třeba i zopakujeme.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *