27.05.2023 2. kolo PLPÚ 2023 – DEŠNÁ – 4. MÍSTO – muži

V sobotu se uskutečnilo 2. kolo Pelhřimovské hasičské ligy v požárním útoku. Soutěž se konala v obci Dešná, kde se konala letošní první noční soutěž. Na závodní družstva opět jako v loňském roce čekal perfektně připravená dráha a zázemí areálu, kde se noční soutěž konala. Na tuto soutěž, která probíhala na 2 B se dostavilo celkem 38 týmů mužů a žen. Před zahájením soutěže proběhl nástup družstev a start prvního družstva proběhl krátce před 22 hodinnou.

Naše družstvo mužů se na start postavilo až na samém závěru startovní listiny. Naši kluci již potřebovali zaběhnout solidní výsledek, aby nám čelo Pelhřimovské ligy neuteklo, a to se také podařilo. I přes menší prostřiky obou proudařů dosáhlo družstvo mužů výsledného času 16,04 (PP 15,97), který je zařadil o pouhých 0,06 vteřiny na 4. místo a zisk 13 bodů do celkového pořadí ligy. Tento přísun bodů nás vyhoupl na dělené 3. místo, společně s dru6stvem Dolních Němčic.

Nejlépe si vedlo družstvo SDH Český Rudolec, které dosáhlo výsledného času 15,60 (PP 14,91). Místo druhé obsadilo družstvo SDH Mikulovice (okres Znojmo), které dosáhlo času 15,75 (LP 15,41) a místo třetí si s výsledným časem 15,98 (PP 15,03) obsadilo družstvo z SDH Markvarec.

Složení družstva mužů:

Koš: Petr Švadlena

Nabírání: Patrik Hanzal

Stroj: Adam Hamerník

Béčka: Tomáš Kasal

Rozdělovač: Petr Urban

Pravý proud: Pavel Janů

Levý proud: Jan Štok (zapůjčen z SDH Batelov)

Foto: Pelhřimovská hasičská liga – Matěj Petrů, SDH Žirovnice

Aktuální pořadí PLPÚ

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *