26.08.2023 Dopravní nehoda, uvolnění komunikace, odtažení Štítné – Nová Včelnice

Jednotka byla vyslána s CAS 20 Scania na hlášenou dopravní nehodu bez zranění na komunikaci vedoucí z obce Štítné, směrem do Nové Včelnice. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se osobní automobil nacházel na střeše v propustku cca 2,5 m pod komunikací. Jednotka provedla protipožární opatření, provedla odpojení akumulátoru, aby zamezila případnému zkratu a požáru OA. Dále jednotka zajistila vozidlo proti úniku kapalin do okolí a prováděla řízení dopravy. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou spolupracovala až do ukončení zásahu, kdy se po domluvě s velitelem zásahu vrátila zpět na základnu.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *