23.12.2023 Technická pomoc v souvislosti se silným větrem Žirovnice a okolí

V důsledku silného větru, který nastal z pátka na sobotu 23.12. vyjížděla naše jednotka k několika událostem, při kterých provedla odstranění stromů z komunikace a blízkého okolí, které bránily průjezdu po komunikaci, nebo ohrožovaly bezpečnost provozu.

23.12.2023, 7:01 Technická pomoc, odstranění stromu Žirovnice – Stojčín

K prvnímu zásahu s CAS 20 Scania vyjížděla naše jednotka k odstranění popadaných stromů, na komunikaci ve směru ze Žirovnice do obce Stojčín. Na místě provedla odstranění stromů pomocí motorové pily a zprůjezdnění komunikace.

23.12.2023, 7:34 Technická pomoc, odstranění stromu Vlčetín

K další události byla jednotka vyslána s CAS 20 Scania, tentokrát k odstranění stromu z komunikace do obce Vlčetín. Zde provedla jednotka odstranění jednoho stromu pomocí motorové pily.

23.12.2023, 9:22 Technická pomoc, odstranění stromu, Cholunná – Jakubín

e třetí události byla jednotka vyslána krátce před půl desátou. Jednotce byl vyhlášen poplach na odstranění stromu z komunikace, který bránil průjezdu vozidlu SÚS na komunikaci ve směru z obce Cholunná – Jakubín. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že k vyvrácení stromu došlo až v obci Jakubín. Jednotka provedla odstranění stromu pomocí motorové pily, který se nacházel nad komunikací.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *