21.05.2023 1. kolo PELHŘIMOVSKÁ HASIČSKÁ LIGA 2023 – DOLNÍ NĚMČICE – ženy

Po kratší odmlce se Vám s holkama opět hlásíme. 🦄 V neděli 21.5. naše družstvo žen vyrazilo na 1. kolo PLPÚ, které se konalo v Dolních Němčicích. Zúčastnilo se zde 16 týmů mužů a 7 týmů žen. Na základnu jsme se postavily se startovním číslem 4.

Složení týmu:

Koš: Přibylová Petra

Nabírání: Švadlenová Eliška

Stroj: Přibylová Monika

Béčka: Vopravilová Nikola

Rozdělovač: Janů Petra

Pravý proud: Čekalová Kristýna 

Levý proud: Hryzáková Sára 

Příprava základny proběhla v pořádku a my se postavily na start. Po odstartování vše proběhlo tak jak mělo. Proudařky seděly na místě a sestříkly ve výsledném čase 20,98 (levý proud 19,45). Těsně po sestřiku nám praskla béčková hadice u spoje na mašinu, takže to proudařky měly “za 5 minut 12”. Umístily jsme se na krásném 3.místě a připsaly si tak do celkové tabulky prvních 6 bodů. Počasí nám přálo, a tak nejen že jsem si přivezly bronz 🥉, ale nějaký ten bronz jsme i nachytaly. ☀️

Foto: Pelhřimovská hasičská liga – Matěj Petrů, SDH Žirovnice

Video ze základního kola

Aktuální tabulka PLPÚ

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *