21.05.2023 1. kolo PELHŘIMOVSKÁ HASIČSKÁ LIGA 2023 – DOLNÍ NĚMČICE – muži

V neděli se konalo v Dolních Němčicích 1. kolo jubilejního 10. ročníku Pelhřimovské hasičské ligy. této soutěže se zúčastnilo 16 družstev mužů, 7 družstev žen a 1 družstvo dorostenců. Na start se nejdříve postavila družstva mužů, nejlepšího času osáhlo družstvo kluků s SDH Český Rudolec, kdy dosáhlo času 17,81. Na místě druhém se umístilo družstvo SDH Markvarec s výsledným časem 17,82. Místo třetí obsadilo družstvo SDH Krasonice s výsledným časem 17,91. Družstvo našich kluků obsadilo po zaváhání a pomalejším zapojení rozdělovače 6. místo s výsledným časem 19,35. Snad toto byla poslední smůla a na dalších závodech, které se konají v obci Dešná jako noční soutěž, budeme atakovat nejvyšší příčky.

Složení družstva mužů:

Koš: Petr Švadlena

Nabírání: Patrik Hanzal

Stroj: Adam Hamerník

Béčka: Tomáš Kasal

Rozdělovač: Petr Urban

Pravý proud: Marek Svačina (SDH Krasonice)

Levý proud: František Janů

Foto: Pelhřimovská hasičská liga – Matěj Petrů, SDH Žirovnice

Základní kolo

Finále

Aktuální pořadí PLPÚ

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *