28.06.2023 DOPRAVNÍ NEHODA, SE ZRANĚNÍM ŽIROVNICE – ZDEŠOV

Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě se zraněním na komunikaci II. třídy č. 132 ve směru ze Žirovnice směr Zdešov. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo vyjetí OA mimo komunikaci a naražení do stromu, který se nacházel vyvráceny pod vozidlem. Jednotka poskytla předlékařskou pomoc do příjezdu posádky RZP, provedla odpojení akumulátoru a zajištění vozidla. Z důvodu silného provozu prováděla řízení provozu na komunikaci. Po příjezdu posádky RZP a informaci, že se na místo dostaví vrtulník LZS JČK, provedla zajištění místa a při přistání uzavřela dopravu v obou směrech. Po zdokumentování nehody jednotka ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *